16.06.2019
Dobre tempo załogi Subaru Poland Rally Team podczas Rajdu Žemaitija
Kuba Greguła pilotowany przez Grzegorza Dachowskiego bardzo dobrze rozpoczęli swoje zmagania w Rajdzie Žemaitija. Od pierwszego odcinka specjalnego notowali coraz lepsze czasy, zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce rajdu i drugie miejsce w klasyfikacji LARC2, aż do dwunastego odcinka specjalnego. Niestety, po uszkodzeniu skrzyni biegów na przedostatnim oesie, musieli wycofać się z dalszej rywalizacji.
13.06.2019
Subaru Poland Rally Team przed Rajdem Žemaitija
Po udanym rajdowym debiucie załogi SPRT w Rajdzie Liepaja, Kuba Greguła pilotowany przez Grzegorza Dachowskiego, wystartuje w najbliższy weekend w Rajdzie Žemaitija – rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Litwy. Będzie to kolejny etap zgłębiania rajdowej wiedzy na bardzo szybkich i wymagających odcinkach specjalnych.
27.05.2019
Udany debiut załogi Subaru Poland Rally Team na łotewskich szutrach
Tegoroczny Rajd Liepaja – trzecia runda Rajdowych Mistrzostw Europy - był znakomitym sprawdzianem dla młodego kierowcy Subaru Poland Rally Team. Debiutujący w rajdach samochodowych Kuba Greguła pilotowany przez doświadczonego Grzegorza Dachowskiego, jechali szybkim, ale bezpiecznym tempem. Start w Liepaji był kolejnym, bardzo ważnym krokiem w procesie adaptacji Kuby do nowej dyscypliny motosportu.
21.05.2019
Kuba Greguła i Grzegorz Dachowski zadebiutują w Rajdzie Liepaja
Już w najbliższy weekend załoga Subaru Poland Rally Team – Kuba Greguła i Grzegorz Dachowski wystartuje w Rajdzie Liepaja – trzeciej rundzie Rajdowych Mistrzostw Europy i podwójnej rundzie Rajdowych Mistrzostw Łotwy. Dla Kuby będzie to pierwszy start za kierownicą Subaru Imprezy w barwach Subaru Poland Rally Team i jednocześnie rajdowy debiut.
01.03.2019
Subaru Poland Rally Team w nowym składzie rozpoczyna sezon rajdowy 2019
Zespół reprezentował będzie młody i utalentowany kierowca Kuba Greguła pilotowany przez doświadczonego Grzegorza Dachowskiego. Plany na sezon 2019 obejmują starty na Litwie, a w drugiej części sezonu także w wybranych rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Z uwagi na wiek, Kuba będzie startował w najbliższym sezonie z licencją litewską, co jest możliwe dzięki pozytywnej decyzji Polskiego Związku Motorowego.
02.12.2018
To było udane zakończenie sezonu
Obie załogi Subaru Poland Rally Team bardzo dobrze zaprezentowały się w Warszawie na zakończonym w sobotę, pierwszego grudnia 56 Rajdzie Barbórka. Kultowa impreza zamknęła nieoficjalnie sezon rajdowy w Polsce. Na słynnej ulicy Karowej przejazdy zawodników podziwiały tłumy kibiców.
28.11.2018
Pani Karowa czeka
W pierwszą sobotę grudnia odbędzie się w Warszawie Rajd Barbórka – impreza, która nie tylko zamyka sezon rajdowy w Polsce, ale także jest jedną z najbardziej znanych i nieprzewidywalnych, jeśli chodzi o warunki atmosferyczne czy uzyskane wyniki. Jedno jest pewne: zabawa będzie doskonała a kibiców nie zabraknie. Subaru Poland Rally Team wystawia dwie załogi. W bliźniaczych Subaru Imprezach STI pojadą: Marcin Słobodzian z Grzegorzem Dachowskim i Wojciech Chuchała pilotowany przez Sebastiana Rozwadowskiego.
03.11.2018
Słobodzian piąty na Lausitz Rallye
Załoga Subaru Poland Rally Team jest w dobrej formie i odniosła kolejny, znaczący sukces. W zakończonym w weekend niemieckim Rajdzie Lausitz Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski zajęli bardzo dobre, piąte miejsce w klasyfikacji generalnej. Przed nimi znaleźli się jedynie konkurenci startujący rajdówkami klasy R5.
19.10.2018
To jeszcze nie koniec…
Sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski dobiegł końca, ale okazuje się że Subaru Poland Rally Team jedzie dalej. Na zaproszenie niemieckiego organizatora Rallye Lausitz Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski wystartują w szutrowym rajdzie za naszą zachodnią granicą.
24.09.2018
Rajd Polski: dwa razy podium dla Subaru
Marcin Słobodzian i Grzegorz Dachowski odnieśli podwójne zwycięstwo na 75.Rajdzie Polski – rundzie Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski w rajdach samochodowych, która zakończyła się w niedzielę wieczorem w Mikołajkach. Załoga Subaru Poland Rally Team zwyciężyła w europejskiej klasyfikacji ERC2 i w grupie Open N. Dodatkowo zajęła bardzo wysokie, piąte miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.