06.10.2019
Subaru Poland Rally Team na podium w Mistrzostwach Litwy
Kolejnym podium w klasie LARC2 zakończyła się dla załogi Subaru Poland Rally Team finałowa runda Rajdowych Mistrzostw Litwy. Kuba Greguła i Grzegorz Dachowski po trzech ukończonych rundach litewskiego czempionatu zostali drugimi wicemistrzami tego kraju w swojej klasie.
03.10.2019
Subaru Poland Rally Team przed Rajdem Classic
W najbliższy weekend załoga Subaru Poland Rally Team wystartuje w Rajdzie Classic – finałowej rundzie Rajdowych Mistrzostw Litwy. Po znakomitym debiucie w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski i wygranej klasie Open N w Rajdzie Śląska, Kuba Greguła i Grzegorz Dachowski powracają na litewskie szutry.
08.09.2019
Kuba Greguła na podium w Rajdzie Śląska
Młody kierowca Subaru Poland Rally Team bardzo dobrze rozpoczął starty w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. W swoim pierwszym asfaltowym rajdzie, dzięki szybkiej a przede wszystkim skutecznej jeździe, Kuba Greguła pilotowany przez Grzegorza Dachowskiego zajęli pierwsze miejsce w klasie Open N.
05.09.2019
Rajd Śląska: Greguła zadebiutuje w RSMP
Już w najbliższy weekend załoga Subaru Poland Rally Team – Kuba Greguła i Grzegorz Dachowski wystartuje w Rajdzie Śląska – szóstej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Dla Kuby będzie to także pierwszy asfaltowy rajd za kierownicą Subaru Imprezy.
11.08.2019
Bardzo dobry występ załogi Subaru Poland Rally Team w Rajdzie Rokiškis
Kolejnym zwycięstwem w klasie LARC2 – Grupa N, zakończył się start załogi Subaru Poland Rally Team w Rajdzie Rokiškis – piątej rundzie Rajdowych Mistrzostw Litwy. Kuba Greguła i Grzegorz Dachowski zajęli także piąte miejsce w klasyfikacji generalnej imprezy wśród zawodników klasyfikowanych w litewskim czempionacie.
08.08.2019
Subaru Poland Rally Team przed Rajdem Rokiškis
Po udanym starcie w Rajdzie Elektrenai, gdzie załoga SPRT zajęła pierwsze miejsce w swojej klasie i czwartą lokatę w klasyfikacji generalnej imprezy, w najbliższy weekend Kuba Greguła pilotowany przez Grzegorza Dachowskiego wystartują w Rajdzie Rokiškis – piątej rundzie litewskiego rajdowego czempionatu. Będzie to ostatni sprawdzian przed debiutem Kuby w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.
14.07.2019
Rajd Elektrėnai: podium dla Subaru
Kuba Greguła pilotowany przez Grzegorza Dachowskiego zajęli pierwsze miejsce w klasie LARC2 – samochody grupy N i czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Elektrėnai, czwartej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Litwy. Młody kierowca Subaru Poland Rally Team prowadził wyrównaną walkę z doświadczonymi, lokalnymi kierowcami.
11.07.2019
Kolejny start załogi SPRT na litewskich szutrach
W najbliższy weekend załoga SPRT wystartuje w Rajdzie Elektrėnai – który będzie czwartą rundą rajdowych czempionatów Polski i Litwy. Jest to kolejny etap przygotowań do debiutu załogi Subaru Poland Rally Team w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski. Podczas rozgrywanego w czerwcu Rajdu Žemajtija, Kuba Greguła pilotowany przez Grzegorza Dachowskiego od pierwszych odcinków prezentowali znakomite tempo, rywalizując z rutynowanymi kierowcami od lat ścigającymi się po szutrowych odcinkach specjalnych.
16.06.2019
Dobre tempo załogi Subaru Poland Rally Team podczas Rajdu Žemaitija
Kuba Greguła pilotowany przez Grzegorza Dachowskiego bardzo dobrze rozpoczęli swoje zmagania w Rajdzie Žemaitija. Od pierwszego odcinka specjalnego notowali coraz lepsze czasy, zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce rajdu i drugie miejsce w klasyfikacji LARC2, aż do dwunastego odcinka specjalnego. Niestety, po uszkodzeniu skrzyni biegów na przedostatnim oesie, musieli wycofać się z dalszej rywalizacji.
13.06.2019
Subaru Poland Rally Team przed Rajdem Žemaitija
Po udanym rajdowym debiucie załogi SPRT w Rajdzie Liepaja, Kuba Greguła pilotowany przez Grzegorza Dachowskiego, wystartuje w najbliższy weekend w Rajdzie Žemaitija – rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Litwy. Będzie to kolejny etap zgłębiania rajdowej wiedzy na bardzo szybkich i wymagających odcinkach specjalnych.