Keratronik
Keratronik jest wiodącym dostawcą usług monitoringu flot pojazdów, systemów detekcji wypadków oraz zabezpieczeń antykradzieżowych. Misją firmy jest zaspokajanie potrzeb rynku motoryzacyjnego.
ENEOS
ENEOS to marka należąca do jednego z największych na świecie, japońskich koncernów sektora naftowego i energetycznego - JX Nippon Oil & Energy Corporation. Asortyment jej produktów zawiera szeroką gamę najwyższej jakości olejów silnikowych zarówno sprzyjających wydajności paliwa, jak i gwarantujących wysokie osiągi, ma w swojej ofercie również wiele olejów przekładniowych i płynów hydraulicznych. Marka ENEOS jest obecna w motorsporcie od wielu lat dostarczając oleje do pojazdów startujących m.in. w wyścigach Formuły 1, Rajdzie Paryż-Dakar, czy wyścigach Super GT.
Santander Leasing
Szkoła Jazdy Subaru
Podstawę działalności, istniejącej od 2000 r. Szkoły Jazdy Subaru stanowią kursy z doskonalenia techniki jazdy. Realizowane są one zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. SJS to również adrenalina motoryzacyjna. Zamiłowanie i pasja sprawiły, że obecnie SJS stała się wysoce wyspecjalizowaną firmą realizującą projekty komercyjne o sportowo-rajdowym charakterze. Oferowane są w nich możliwości jazdy za kierownicą kultowych modeli samochodów ze stajni choćby Subaru, Porsche, Ferrari czy Lamborghini.