Kierowca
Marcin Słobodzian
Mieszka w Krakowie, ma 24 lata. Zdobył już tytuł II wicemistrza Polski w wyścigach górskich i tytuł mistrza Polski w grupie N. W sezonie 2016 za kierownicą Subaru Imprezy STI wystartował aż w dziesięciu rajdach, znakomicie prezentując się zarówno w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska jak i w ostatniej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.
Pilot
Jakub Wróbel
Mieszka w Myślenicach, ma 30 lat. Jego dotychczasowe sukcesy sportowe to m.in. zwycięstwo w klasyfikacji ERC3 podczas Janner Rallye 2015 oraz ukończenie rajdu Monte Carlo 2016. Na co dzień także jest związany ze sportem samochodowym, bowiem wspólnie ze swoją partnerką prowadzi firmę zajmującą się sprzedażą części i akcesoriów motorsportowych.
Kierowca
Mikołaj "Miko" Marczyk
To 21-letni kierowca z Łodzi, który mimo młodego wieku ma już na swoim koncie starty w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska, gdzie odniósł wiele sukcesów w klasie RO1 za kierownicą Hondy Civic. Startował też z powodzeniem w Rallysprintach. Swoją przygodę z motorsportem rozpoczynał od kartingu halowego.
Pilot
Szymon Gospodarczyk
Urodził się w Rabce-Zdroju, 19 maja 1985 roku. W 2016 roku wraz z Aronem Domżałą zdobył Puchar Świata FIA w rajdach terenowych w klasie T3. W roku 2012 wygrywając Castrol Edge Fiesta Trophy razem z Radosławem Typą zdobył podwójne Mistrzostwo Polski, Mistrzostwo Europy Strefy Centralnej w samochodach napędzanych na jedną oś, a także wygrał Puchar Lausitz w klasyfikacji generalnej. W WRC zadebiutował w 2009 roku podczas 66 Rajdu Polski. W 2013 roku startował w pełnym cyklu ERC razem z Łukaszem Kabacińskim. W roku 2017 wygrał w klasyfikacji generalnej pierwszą rundę Pucharu Świata Baja Russia.
Kierownik Zespołu
Jacek Wyrzykowski